Raadhuisplein 7
2132 TZ Hoofddorp
023 - 565 24 09
06 - 46192488

Cultuur en uitgaan

UIT in Haarlemmermeer
Een website met het volledige overzicht van uitgaan en cultuur in de Haarlemmermeer.



Bibliotheek
Bij de bibliotheek kun je boeken, tijdschriften, cd's dvd's en games lenen. T/m je 14e is het gratis. Daarna betaal je per maand voor je abonnement.
Ook in de bieb: gratis spelen op de XBox Kinect, Nintento Wii, flight simulatoractiviteiten, huiswerk maken, gratis internet (wifi), naslagwerken en het JIP.

Pier K
Doe iets met je talent! Pier K geeft cursussen op gebied van muziek, toneel, dansen, kunst en nog veel meer. Daarnaast organiseren ze ook evenementen en exposities.

Duycker
Duycker wordt het podium voor popcultuur in Haarlemmermeer (in het nieuwe cultuurcentrum aan het Raadhuisplein). Ze zoeken trouwens nog vrijwilligers.

Artquake
Dé organisatie voor cultuur en jongeren in Haarlemmermeer is Artquake. Artquake wordt organiseert workshops, een grote Kunstwedstrijd in april en allerlei leuke feesten.

De Meerse
Theater, muziek en toneel voorstellingen. Ze hebben ook veel stand up comedy.

Zelf iets organiseren
Zie: organiseer het zelf

Meer uitgaan in de Haarlemmermeer
Geef je mening en vertel wat jij vind dat er in de Haarlemmermeer te doen moet zijn.
steun-het-uitgaan.hyves.nl

GO>OUT PLUG>IN
Ken je dat? Die piep in je oren na het uitgaan?
Gaat vanzelf wel over? Niet altijd!

Op GO>OUT PLUG>IN en Oorcheck lees je alles over (het voorkomen van) gehoorschade door harde muziek. Hoe is het met jouw gehoor? Doe de oorcheck

Een opkomende trend in het uitgaan is pluggen; het dragen van speciale oordopjes tijdens het uitgaan. Zo'n 11% van de mensen draagt ze al, dus vreemd is het al lang niet meer. Je hoort de muziek en stemmen perfect, maar de schadelijke tonen worden gefilterd.

Pluggerz
Filterz
Geen domoor
Get plugged
De oordoppenshop